The Ultimate Work Station: The Emperor

The-Emperor-Ultimate-Workstation degisik icatlar
Evde çalışmak istiyorsanız, Emperor 1510LX’i kolayca seçebilirsiniz.(tabi baya paranız varsa)  O kadar güzel bir çalışma istasyonu ki, Atılgan uzay gemisini kullanıyor gibi hissediyorsunuz. Bu çalışma istasyonunda vücudunuzu komforlu bir şekilde sararak 3 monitör, güzel bir ses sistemi ve aksesuarlarla keyif sürebilirsiniz. Aynı televizyon izler gibi işinizi yapabilirsiniz. Süper dayanıklı çelikten üretilen bu sistem LED ışıklandırma ile oldukça sofistike gözüküyor.
Bu sistemi ofis kullanımı için kullanabilirsiniz. Böylece yüksek performanslı ve verimli olmanız muhtemel. Tabi hangi patron bunu size alır bilinmez. Bununla beraber bizim gibi çok taşınan bir milletin evinden bunu nasıl taşıyacağını bilemiyorum. Fiyatı 10,000 dolar ile 25,000 dolar arasında değişen sistemde muhtemelen bilgisayarlar dahil değil.

workstation-pod-3-degisik icatlar  workstation-pod-degisik icatlar

workstation-pod-2-degisik icatlar

 

 

 

Kaynak: hispotion.com/the-emperor-1510-9019

Leave a Comment

*

Önceki yazıyı okuyun:
İşe Geç Kaldıysanız Artık Jet Takıp Gidebilirsiniz – Jetpack

http://www.youtube.com/watch?v=CnMHmnfDc28&feature=player_embedded Yeni Zelandalı Martin Uçak Şirketi (Martin Aircraft Company) tarafından onlarca yıldır geliştirilen P12 prototipi, Class 1 mikrolight sınıfı için...

Kapat