Porsche Çocuklar İçin Mükemmel Bir Go-Kart Arabası Üretti

Porsche genelde 21 ila 60 yaş arası bir fanatik topluluğu olan bir marka. Fakat şimdi 5 ila 8 yaş arası çocukları hedefleyen bir go-kart üretti. Porsche Go-Kart çocukların bayılacağı bir pedallı araba. Yanında yazan güzelim Porsche yazısı da şimdiden çocuğunuzun beynine kazınacak şekilde yazılmış.

1,5 metre uzunluğunda turuncu –siyah renkte tasarlanan Porsche Go-Kart , çocuklar için tasarlanan yaşam stili koleksiyonundan geliyor. Pedal çevirerek güç verdiğiniz Go-Kart 25 kilo ağırlığında ve 50 kg’ a kadar taşıyabiliyor.

Go-Kart’ ta gerçek otomobillerdekine benzer materyaller kullanılmış. Örneğin tübüler çelik kafes, spor koltuk, şişebilir dar yanaklı tekerler, kompozit jantlar ve arka freniyle aynı bir yarış arabası gibi… Ayrıca çocukların çok eğleneceği gerçekçi el freni sayesinde arabanın arkasını kaydırabilir, drift yapabilirler. Gayet güzel bir tasarıma sahip arabada yarış arabasını hatırlatan çeşitli dizaynlar mevcut.

Porsche Go-Kart Porsche bayilerinde ve online mağazalarda satışta olsa da Türkiye’ de ne fiyatla satılır bilemiyoruz?*

Yurtdışı satış fiyatı 900 dolar olan araba her çocuğun rüyası olsa gerek.

Kaynak: http://www.gizmag.com/porsche-go-kart-kids/27929/

Satış : http://shop1.porsche.com/usa/kids/cars/wap0400020c/go-kart-porsche-pedal-car.pdds

Leave a Comment

*

Önceki yazıyı okuyun:
Sonunda Uçan Bisiklet Üretildi

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TtylFugOT_4 E.T filminin (Extra Terrestial) en bilindik sahnesi herhalde, uzaylının yardımıyla uçan bisikletin Ay’ ın önünden geçmesidir. İşte Fransız Dassault...

Kapat