Kasetçalarlı Arabanıza Bluetooth Bağlayın

Halen eski arabalarda kasetçalar olduğundan bunlarda günümüzün teknolojileri olan cd veya mp3’ü dinlemek için bir kaset adaptörüne ihtiyaç duyarız. Fakat artık çoğu alet bluetoothla çalışıyor yani yeni bir icada ihtiyacımız var. İşte buna ihtiyaç olduğunu düşünen ION Audio Bluetooth’lu Kaset Adaptörünü piyasaya sundu.

Bugün halen kaset adaptör kullanan pek çok kişi olsa da bu adaptörle yine kabloyla bağlanmak zorunda. İşte bu nedenle ION adlı bluetooth kaset adaptör imdadınıza yetişiyor. Kaset büyüklüğündeki alet adaptör bluetooth alıcı içeriyor. Arabanın kasetçalarına takılan alet sayesinde kolaylıkla istediğiniz müziği çalabiliyorsunuz. Eski kaset çalarınızın manyetiğinden gelen kaset kalitesindeki ses böylece sizin eski dostunuza kavuşmanızı sağlıyor.

Ayrıca bu sayede telefon görüşmelerinizi aracın hoparlörlerinden alabiliyorsunuz ve konuşma yapabiliyorsunuz. USB ‘den şarj edilebilen cihaz tek şarjla 6 saat kadar idare ediyor. Eğer çakmak çıkışından usb adaptör de bağlarsanız hem telefonunuzu hem de kaset adaptörü şarj edebilirsiniz.

En son CES fuarında tanıtılan bu Retro icat yakında piyasaya çıkacak.

Kaynak : Gerçekbilim

Leave a Comment

*

Önceki yazıyı okuyun:
Apple Arabalara iOS Yazılımlı Konsollar Yerleştirecek

Apple CarPlay adını verdiği araba içi iOS yazılımlı bilgisayar sistemini pazartesi günü tanıttı. Volvo Concept ES için özel olarak bir...

Kapat