İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı

indir.com yarışma gerçek bilim

Birinci olan yarışmacının San Francisco’ da düzenlenecek olan Silikon Vadisi gezisine gideceği yarışmada ister bireysel isterseniz de 3 kişiyi geçmeyen gruplar halinde yarışabilirsiniz. Geçen iki yılın ardında bu yıl 3.kez düzenlenen ‘’ indir.com mobil uygulama yarışması 2016‘’ için 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan İOS ya da Android sistemli mobil uygulamalar ile yarışmaya katılabiliyorsunuz.

KESİNLEŞEN ÖDÜLLER;

Aşağıda belirtilen kesinleşmiş ödüller haricinde diğer yeni ödüller ileri bir tarihte belirtilecektir;

Birincilik ödülü;

Tam 1 haftalık uçak ve konaklama masraflarının da karşılanacağı San Francisco’ da (ABD) Silikon Vadisi tatili, bukelemun.com tarafından verilen 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com tarafından karşılanan 5.000 TL değerinde reklam hizmeti ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. CRM MEDYA’ dan 5.000 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir.

İkicilik Ödülü;

1 hafta Antalya tatili, indir.com tarafından tam 2.500 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket, CRM MEDYA’ dan 2.500 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir.

Üçüncülük Ödülü;

3 günlük Antalya tatilinin yanı sıra, indir.com 1.000 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

‘’ İNDİR.COM MOBİL UYGULAMA YARIŞMASI 2016 ‘’ TAKVİMİ;

Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 28 Nisan 2016

Halk Oylaması; 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın

Leave a Comment

*

Önceki yazıyı okuyun:
Telefonunuzu Sallanan Sandalye İle Şarj Edin

Günümüzde teknolojik cihazların en büyük problemi şarj sanırız, işte yeni bir icat sallandıkça şarj yapabilen bir sandalye. Nathalie Teugels isimli tasarımcının geliştirdiği sandalye,...

Kapat